Přeskočit na obsah
Domů » Příprava na kojení

Příprava na kojení

Pro těhotné ženy od certifikované laktační poradkyně MAMILA, o.z.

Pro koho je příprava na kojení?

Jako certifikovaná laktační poradkyně poskytuji příprava na kojení už v těhotenství. Příprava je zaměřená teoreticky a prakticky a pomůže vám k hladkému startu v kojení.

Příprava na kojení je určená pro všechny budoucí maminky, které chtějí začít svou cestu kojení bez nepříjemných překvapení. Je to také ideální pro ty, které čekají dalšího potomka a měly v minulosti problémy s kojením – bolesti, nedostatečný přírůstek hmotnosti dítěte, nepohodlí během kojení a další. Kurz je také vhodný pro ženy, které kojily, ale cítí, že stále potřebují více informací a praktické podpory.

Výhody tohoto kurzu:

1. Získáte přístup k odborným informacím a radám od certifikované laktační poradkyně MAMILA a zkušené matky čtyř synů.

2. Naučíte se jak se na kojení připravit a jak čelit možným výzvám a komplikacím.

3. Po kurzu se budete lépe orientovat v množství protichůdných informací a rad, které jsou dostupné například na internetu, nebo i na samotném oddělení šestinedělí.

4. Získáte sebedůvěru a klid, které jsou nezbytné pro úspěšné kojení.

5. Kurz vyhovuje vašim individuálním potřebám a situacím.

6. Můžete se účastnit kurzu individuálně nebo ve skupině, v reálu nebo online. Kurz nabízím za cenu 2090 Kč v délce 2.5 hodin.

Pro více účastnic na online kurzu (minimálně 5 žen), je cena online 2,5 hodinové přípravy 1590 Kč.

Přeji vám bezproblémové kojení a šťastné začátky mateřství.

Poznáváte se v tom? Jste si jistá, že přípravu na kojení nepotřebujete?

Představte si Anežku. Je to nadšená těhotná žena, která se chystá na nejdůležitější událost svého života – bude mámou. Anežka je plná očekávání a radosti, ale zároveň i obav a nejistot. Zejména co se týče kojení. Slyšela, že je to nejpřirozenější věc na světě, ale zároveň se setkala s mnoha příběhy o komplikacích a nástrahách, které ji děsí a znepokojují. Cítí, že by měla být připravena, ale neví, jak na to. Její emoce se přelévají z nadšení do strachu a zpět.
Anežka se snaží získat co nejvíce informací o kojení. Čte knihy, prochází internetové fóra a ptá se jiných maminek. Ale místo toho, aby se cítila informovanější a sebejistější, je její mysl zaplavena protichůdnými informacemi a radami, které v ní vyvolávají stále více zmatků a obav. Strach z neznámého a pocit, že nebude schopna správně kojit své dítě, ji přemáhají. Její sny o klidných a šťastných okamžicích s dítětem při kojení se zatím zdají být daleko.
Pak se Anežka dozví o Přípravě na kojení.

O přípravě

Tento komplexní program vám poskytne všechny potřebné informace, rady a praktické dovednosti, které budoucí maminka potřebuje k úspěšnému kojení. Tato příprava není jen další přečtená kniha nebo prohlédnuté fórum. Je to jedinečný a personalizovaný program, který je založený na zkušenostech a odborných znalostech certifikované laktační poradkyně, poporodní duly, která je zároveň matkou čtyř synů.


Anežka se rozhodne pro přípravu na kojení a objeví nový svět sebejistoty a klidu. Díky přípravě se cítí připravená na všechny možné komplikace, které by mohly nastat. Ví, jak se postavit všem nástrahám, které mohou na začátku nastat. Anežka je nyní nadšená a očekává s radostí příchod svého dítěte, protože ví, že je připravená na cestu kojení.

Jako certifikovaná laktační poradkyně poskytuji příprava na kojení už v těhotenství. Příprava je zaměřená teoreticky a prakticky a pomůže vám k hladkému startu v kojení.

Zaujala vás příprava na kojení, chtěla byste více informací?

Kontaktujte mě .

Laktační poradkyně, poporodní dula, lektorka baby masáží a pravky

Darja Balatková

Certifikovaná laktační poradkyně, poporodní dula.